ÜSKÜDAR’DA DEĞİŞİM DAHA HIZLI OLACAK

Karadenizlileri ikna edersek, ilçemizdeki değişim daha hızlı olacak. Biz sizinle birlikte Üsküdar’da bu değişimi gerçekleştireceğiz.

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

ÜSKÜDAR’DA DEĞİŞİM DAHA HIZLI OLACAK

Üsküdar Belediye Başkan adayı Sinem Dedetaş, “Karadenizlileri ikna edersek, ilçemizdeki değişim daha hızlı olacak. Biz sizinle birlikte Üsküdar’da bu değişimi gerçekleştireceğiz” dedi.

Üsküdar Belediye Başkan adayı Sinem Dedetaş Trabzonlu kanaat önderleri, sanatçılar ve iş insanlarıyla iftarda bir araya geldi. Üsküdar Meclis Üyesi adayı Tahsin Usta’nın ev sahipliğindeki iftar yemeğine katılım yoğun oldu.Sinem Dedetaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki bilgi birikimini Üsküdar’a taşıyacaklarını ifade etti ve:

"İstanbul’a hizmet yolculuğumda yepyeni bir sayfa açmak istiyoruz. Üsküdar gibi kadim ilçemizi birlikte yönetmek istiyoruz. Üsküdarlı hemşerilerime ilk hizmetimi Şehir Hatları Genel Müdürü olarak yaptım. Üsküdar’da tam yol ileri gitmemiz için desteklerinize ihtiyacım olacak.VİRA BİSMİLLAH

Karadeniz gelini olarak farklı bir kültürle tanışalı uzun zaman oldu. Karadenizlileri ikna edersek, ülkedeki değişim daha hızlı olacak. Bunun için siz değerli Trabzonlu hemşerilerimden değişim için destek istiyorum. Yolumuz, yolunuz açık olsun. Vira Bismillah.”


ESNAFLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.!
Beylerbeyi esnafımızla bir gün geçirdik. Yerel esnafımızla sohbet edip, onların istek ve beklentilerini dinledik. Üsküdar'ımızın ticari canlılığını ve kültürel dokusunu korumak için çalışacağız.  


TAHSİN USTA SİYASET ARENASINDA


CHP Üsküdar meclis üyesi adayı Tahsin Usta yaptığı açıklamada; "Bugüne kadar Trabzon ve Karadeniz özelinde onlarca sivil toplum kuruluşunda bölgeme hizmet ettim. Şimdi siyaset arenasında aynı hizmeti vermek istiyorum” diye konuştu.  

Trabzon Kültür Derneği’nin Beylerbeyi sosyal tesisinde gerçekleşen ve yaklaşık 180 kişinin katıldığı iftar yemeğine, Trabzonlu sanatçılar, dernek ve vakıf başkanları, gazeteciler, iş insanları katıldı.

 

25 Mart 2024 Pazartesi,  İstanbul

Diğer Haberler

 • DARBE KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ..
 • TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI…
 • KUL VE MAHLÛKAT HAKKI..
 • ADAM OLMAK–OLAMAMAK VE GAZETECİLİK
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI..
 • DERNEKLER KANUNUNA MUHALEFET
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP