SHANG BRUNCH & GASTRONOMİK DENEYİM

Shang Brunch Vol.2’de Uluslararası Lezzet Festivali Yaşandı

Paylas:
 • Facebook'da Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

SHANG BRUNCH & GASTRONOMİK DENEYİM

Shang Brunch Vol.2’de Uluslararası Lezzet Festivali Yaşandı

 

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta yer alan Shangri-La Bosphorus, İstanbul, Anneler Günü’nde ilkini gerçekleştirdiği özel brunch etkinliğinin ikincisini “Shang Brunch Vol.2” ile 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirdi.

IST TOO’da İtalyan mutfağından Hint mutfağına, Çin mutfağından Karadeniz mutfağına kadar 9 Executive şefin canlı istasyonlarda sunulan imza lezzetleri, konuklara yine unutulmaz bir gastronomik deneyim sundu.

 

Etkinlik boyunca canlı caz müziği, Le Bar’ın özel kokteylleri ve çocuklara özel aktiviteler ile Shang Brunch Vol.2 festival tadında geçti. Shang Brunch Vol.2 İle Yeni Bir Gastronomik Deneyim: 18 Hands Brunch

Shangri-La Bosphorus, İstanbul; İtalyan mutfağından Hint mutfağına, Çin mutfağından Karadeniz mutfağına kadar geniş yelpazede sunulan lezzetlerle yine unutulmaz bir brunch gerçekleştirildi.

 

Shangri-La'nın ünlü Asya misafirperverliğini Türkiye'nin zengin yerel kültürüyle harmanlayan Shangri-La Bosphorus, İstanbul; Anneler Günü’nde ilkini gerçekleştirdiği özel brunch etkinliğinin ikincisini 9 Haziran Pazar günü bu kez farklı bir konseptle yineledi.

IST TOO’da gerçekleşecek "Shang Brunch Vol.2"de, misafirler İtalyan mutfağından Hint mutfağına, Çin mutfağından Türk mutfağına kadar 9 Executive Şef'in imza lezzetlerini tadarken tüm konuklar aynı zamanda canlı müziğinin keyfini de çıkardılar. Shang Brunch Vol.2; canlı istasyonlar, çocuklara özel aktiviteler ve özel kokteyller ile yine festival tadında oldu.


Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Türkiye’nin zengin yerel kültürüyle harmanlanan ünlü Asya misafirperverliğini, Anneler Günü’nde imza attığı sıra dışı brunch etkinliğinin, ikincisi olan “Shang Brunch Vol.2” ile bir kez daha gösterdi. Misafirler, Shangri-La’nın şehirde bir ilk olan 18 hands brunch deneyimi ile gastronomi dünyasında lezzet dolu bir yolculuğa çıktı.

9 Executive Şef’in yer aldığı Shang Brunch Vol.2’de; İtalyan mutfağından Karadeniz mutfağına, Çin mutfağından Hint mutfağına kadar çeşitli mutfaklardan sunulan lezzetler brunch kültürüne farklı bir yorum kattı. Ayrıca canlı istasyonlar, minik misafirlere özel aktiviteler ve özel kokteyllerle zenginleşen Shang Brunch Vol.2, gastronomi meraklılarına unutulmaz anlar yaşatarak yine festival tadında geçti.

Shang Brunch Vol.2’de; Shangri-La Bosphorus, Istanbul Executive Şef’i Giovanni Terracciano ve Shang Palace Chef de Cuisine’i Lu Cheng, İtalyan mutfağını temsilen Marcello Executive Şef’i Luigi Mariconda, Hindistan mutfağını temsilen Musafir Executive Şef’i Imran Rana, Türk mutfağını temsilen EKS Mutfak Akademisi Şef’i Eyüp Kemal Sevinç ve Olden 1772 Executive Şef’i Aykut Can Akın, Karadeniz mutfağını temsilen Fora Samsun Şef’i Abdullah Erdemir, İtalyan peynirleri sunumuyla Napoli Antica Şef’i Cosimo Rotolo ve Healthy & Alkaline kategorisini temsilen Miyase Bülbül yer aldı.

 

Salt İletişim Grup- Medya Direktörü Sayın Damla Açıkalın'ın daveti ve konukseverliği ile yer aldığımız IST TOO restoranındaki bu harika *Shang Brunch Vol.2* organizasyonu/etkinliği için kendilerine teşekkürlerimizi sunar, yeni organizasyonlarında başarılar dileriz. 

  11 Haziran 2024

Yazar, Eleştirmen Berkant Cengiz

Diğer Haberler

 • DARBE KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ..
 • TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI…
 • KUL VE MAHLÛKAT HAKKI..
 • ADAM OLMAK–OLAMAMAK VE GAZETECİLİK
 • SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI..
 • DERNEKLER KANUNUNA MUHALEFET
 • TrabzonSporKlübü

  Nasa

  Kentim_İstanbul

  Doga_İcin_Sanat

  ABD_USA

  Department_State

  TelerehberCom

  Google_Blog

  Kemencemin_Sesi

  Kafkas_Music

  Horon_Hause

  Vakıf_Ay

  Dogal Hayatı_Koruma

  Seffaflık_Dernegi

  Telerehber

  Sosyal_Medya

  E-Devlet

  Türkiye Cumhuriyeti

  BACK TO TOP