PEGASUS
GOLF CHALLENGE TURNUVASI
Pegasus Hava Yolları Tarafından Sekizincisi
Düzenlenen Golf Challenge Turnuvası’nın Kazananları Ödüllendirildi
Bu
yıl sekizincisi düzenlenen Pegasus Golf Challenge, 24-25 Eylül tarihlerinde
Kemer Country Club’ta gerçekleştirildi.
24
Eylül Cumartesi başlayan turnuva, 25 Eylül Pazar günü saat 18:00’de düzenlenen
ödül töreniyle son buldu.
İki gün süresince keyifli anların yaşandığı
turnuvaya golf sporunun ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.
Pegasus Golf Challenge Turnuvası’nda ilk gün 116, ikinci gün 108
olmak üzere toplamda 224 sporcu yarıştı. Turnuvanın ardından düzenlenen ödül töreninde A, B ve C
kategorilerinde ilk üçe giren oyuncular ile ‘gross’ ve ‘en uzun’ vuruşu
gerçekleştiren kadın ve erkek oyunculara kupaları verildi.
Sekizincisi gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge
Turnuvası’nda Erkekler;
A, B ve C kategorilerinde dereceye giren
isimler ödüllerini, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine
Kamışlı’dan, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı’dan ve Pegasus
Hava Yolları Genel Müdür Müdürü Mehmet T. Nane’den aldılar.
A ve B kategorilerinde dereceye giren Kadınlara ise ödüllerini;
Kemer Country Golf Kulübü Başkanı Yıldırım
Demirören ve Kemer Country Golf Kulübü Kaptanı Erdem Kıramer takdim etti.
Nearest to Pin ve Longest Drive özel
ödüllerini Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı
verirken, Gross Ödülü’nün sahibi ise ödülünü Pegasus Hava Yolları Genel Müdür
Müdürü Mehmet T. Nane’nin elinden aldı.
Turnuvada dereceye girmeye hak kazanan
oyunculara ayrıca Pegasus Hava Yolları’ndan yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş
uçak biletleri hediye edildi.
Pegasus
Golf Challenge 2016 Kazananları
Erkekler
A Kategorisi
Birinci: Faruk Erdoğan
İkinci: Jürgen Neidl
Üçüncü: Engin Taviloğlu
|
Erkekler
B Kategorisi
Birincisi: Murat Ögel
İkincisi: Ahmet Özyazıcı
Üçüncüsü: Mehmet Ali Sözmen
|
Erkekler
C Kategorisi
Birinci: Ali Fidanboy
İkinci: Engin Yeşilırmak
Üçüncü: Eyüp Fahri Ersin
|
|
|
|
Kadınlar
A Kategorisi
A1 - Hyun Young Shim
A2 - Nonita Chand
A3 - Hyun Jin Kim
|
Kadınlar
B Kategorisi
B1 - Ceren Tokdemir
B2 - Özgür Aslan
B3 - Nursel Çökelek
|
|
|
|
|
Nearest
to Pin
Erkekler - Engin Yeşilırmak
Kadınlar - Oya Dağlı
|
Longest
Drive
Erkekler – Emre Bahtoğlu
Kadınlar – Zeynep Çelikoğlu
|
|
|
|
|
Ladies
Gross
Hyun Young Shim
|
Men’s
Gross
Recep Turan
|
|
Ökkeş
Bölükbaşı, İstanbul – Eylül.2016 – okkesb61@gmail.com,
http://www.medyagunebakis.com/ –okkesb@turkfreezone.com,
|