29.09.2020
 
 
Kategoriler
   Güncel Haber
   İstanbul Haber
   Dünya Haber
   Trabzon-K.Maraş
   Eğitim-Kültür-Sanat
   Siyaset-Politika
   Çevre-Doğa-Turizm
   Sosyal Yaşam
   Söyleşi - Araştırma
   Sağlık-Gıda-Tarım
   Sinema-Tiyatro-Dizi-Film
   Konuk Yazarlar
   Ekonomik Bakış
   Hukuksal Bakış
   Magazin-Aktüel
   Reklam-İlan-Satış
   Bilim-Teknoloji-Zirve
   Sosyal Bakış
   Toplumsal Bakış
   Tarihsel Bakış
   Müzik Magazin
   Medyatik.Bakış
   Cevap Hakkı
   Black Sea
   Spor-Golf-Tenis-Boks
   Arşiv

Yazarlar
Bizden.Size

Ökkeş BÖLÜKBAŞI
MUZAFFER İLHAN ERDOST SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Tüm yazıları..
DOĞAMIZ

Mikdat KADIOĞLU
BULUTLAR
Tüm yazıları..
Hatıralarım

Nuran NUHOĞLU
HEPİMİZ KERKENEZİZ
Tüm yazıları..
Eko-Bakış

Abdurrahman YILDIRIM
Trabzon Turistik Merkez Olur mu.?
Tüm yazıları..
Uzay.Bakış

Musa ALİOĞLU
TRABZON HAVALİMANI
Tüm yazıları..
Tarihten Bir Yaprak

Mahiye MORGÜL
MATEMATİK KİTABINDA ATATÜRK’E SALDIRILAR
Tüm yazıları..
Hukuksal Bakış

Av. Cemil CAN
KILIÇDAROĞLU’NUN MUHTEREM EFENDİSİ.!
Tüm yazıları..
Eğitim Kültür Sanat

Emel Vildan Düzenli
TRT - Te. Re. Te. - TRT - Te. Re. Te. - TRT
Tüm yazıları..
68 DENİZ 68

Selçuk Şahin POLAT
68'LİLER VE DOSTLARI.! BASIN VE KAMUOYUNA
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Fatih BACAK
TMTF 2018-2019 ALİ ABALI PLAYOF MÜSABAKALARI
Tüm yazıları..
Geçmişten Günümüze

Hüseyin IRMAK
CUMHURİYET’E HEP DESTEK, TAM DESTEK
Tüm yazıları..
MEDENİYET

Abdullah GÖZAYDIN
GEZİCİLER, AĞAÇSEVENLER NEREDELER.?
Tüm yazıları..
Sportif Bakış

Tekin KÜÇÜKALİ
HAKSIZLIĞA KARŞI TEK YÜREK
Tüm yazıları..
İstanbul; İstanbul.!

Aslı Didari
DEĞİŞMEYEN İSTANBUL; DEĞİŞME İSTANBUL.!
Tüm yazıları..
Sosyal Bakış

Muhammet Akosman
BİZANS’DA “HAYIR” DİYOR.!.
Tüm yazıları..

Reklamlar
Döviz Alış Satış
Dolar 1.6387 1.6466
Euro 2.1036 2.1137

    >> Manşet Haberler

    ANTALYA’YI DÜNYANIN DAVOS’U YAPACAĞIZ
HABERİ PAYLAŞ : Google'da PaylaşANTALYA’YI DÜNYANIN DAVOS’U YAPACAĞIZ

Semih Beken’ Yaptığı Açıklamada; “Geniş Katılımlı Ve İlk Kez Yapılacak  “Uluslararası Akdeniz Ekonomi Zirvesi“ni 2016 Ekim-Kasım Aylarında Gerçekleştireceğiz Dedi.

3. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirerek Yoluna Kararlılık İle Devam Eden YÖRSİAD - Yörük Sanayici Ve İş  Adamları  Derneği,  Üyelerinin Özveri Ve Destekleri İle Antalya’nın Birleştirici Gücü Olarak Çalışmalarına Devam Ediyor.

YÖRSİAD Porto Bello Hotel’de düzenlenen Basın Toplantısı ile gelecek 3 yılda belirlenen yol haritasını ve gelecekteki çalışmalarını düzenlediği basın toplantısı ile paylaştı. Toplantıda Başkan Semih Beken’in yanı sıra, Yönetim Kurulu üyeleri Erhan Tunç, Ezgican Aydoğan, Funda Gülel, Okan Kırmızı, Alper Oral, Aykut Ege, Murat Ulusoy, Nursel Aydın, Osman Güngör, Reşat Güney, Seyfettin Şahin de yer aldı. Toplantıda üç yıllık proje özetini Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Güney yaptı.

ULUSLARARASI AKDENİZ EKONOMİK ZİRVESİ’Nİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.!

Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği toplantıda konuşan Başkan Semih Beken; YÖRSİAD olarak derneğin hem kültür hem de ekonomi tarafının bulunduğunu söyleyerek, çok önemsedikleri ve bu yıl Ekim-Kasım-Aralık dönemlerinde arasında öngördükleri “Uluslar arası Akdeniz Ekonomi Zirvesi”ni gerçekleştireceklerini söyledi. 

Semih Beken’ yaptığı açıklamasında “Geniş katılımlı ve ilk kez yapılacak  “Uluslararası Akdeniz Ekonomi Zirvesi“ni 2016 Ekim-Kasım aylarında gerçekleştireceğiz.

Zirveyi her yıl gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Uluslararası Akdeniz Ekonomik Zirvesi ile dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturacağız.  

Zirvede Global ve yerel konuları tartışacağız.  Dünyaca ünlü ekonomistleri, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticileri ile siyaset dünyasından önemli isimleri konuşmacı olarak davet edeceğiz. Sonuçlarını her zirve sonrasında rapor haline getirerek paylaşımda bulunacağız. Gelenekselleştirerek Antalya’yı ekonominin zirve merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz.

Bu çalışmalarda ülkemizin ve Antalya’nın önemli tüm kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek desteklerini isteyeceğiz. YÖRSİAD olarak Bu zirveyi Antalya’mıza kazandıracağız” dedi.

 

SOSYAL PROJELERE DESTEK VERİYORUZ.!

YÖRSİAD’ın her geçen yıl daha da profesyonel bir yapı ile hareket etiğine dikkat çeken YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, YÖRSİAD’ın amaçlarını da şöyle özetledi:

“ Amaçlarımız tek güç haline gelerek, kurumsal yapısı ile ülkemizin, bölgenin ve üyelerinin gelişimi için çalışmak ticari iş birliklerini, bilgiyi geliştirmek ve güçlendirmek, derneğimizin bölgesel bir güç olmasını sağlamak ve kamuoyuna fayda sağlayacak sosyal projeler üretmek, destek sağlamaktır” 

YÖRÜK KÖYÜNÜ ÜLKEMİZE VE TURİZME KAZANDIRACAĞIZ.!

Toplantıda üç yıllık proje özetini Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Güney sundu.  Güney yaptığı sunumda, “Kadın üye sayımızı arttırarak bölgemiz içindeki en yüksek orana ulaşmayı istiyoruz. Ulusal bir SİAD olmak için İstanbul’da (önceliğimiz) İzmir’de bölgemizden çıkarak iş hayatlarını sürdüren iş adamları ile buluşarak YORSİAD ı ülke çapına taşımak istiyoruz. Üyelerimiz için ülkemizdeki ve dünyadaki ticari web sayfalarına üye olarak bilgilendirmede bulunacağız.

Bölgemizde ve Ülkemizdeki tüm iş adamları dernekleri ile iletişimi sürekli kılacağız. Bölgemizin ve üyelerimizin gelişimi için YORSİAD AKADEMİ‘yi hayata geçirdik ve eğitimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Bölgemizin ve üyelerimizin gelişimi için YORSİAD AKTİF’i hayata geçireceğiz, böylelikle farklı spor ve aktivitelerinin Antalya da olmasını sağlayacağız. 

Şehri ve gündemi ilgilendiren güncel her konuda, toplantıda, davet ve etkinlikte  YK olarak katılım sağlayıp destek olacağız. Bölgemizdeki başarılı bir sporcumuzu destekleyerek gelişimine ve başarılarına destek olacağız.

AÇEV Eğitimleri ile aile ve çocuk eğitimine destek vermeye devam edeceğiz. En büyük hedeflerimizden bir tanesi de YÖRÜK köyünü ülkemize ve turizme kazandıracağız. Yörük Kültürünü tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz” dedi.

YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜ KORUMA VE YAŞATMAYLA İLGİLİ PROJE VE OLUŞUMLARI DESTEKLEYECEĞİZ.!

Reşat Güney son olarak yaptığı açıklamasında; “Amaç ve Hedeflerimizi Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunarak; sektörel, bölgesel ve ulusal politikaların oluşmasını, Üyelerimiz arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlamak ile Yörük kültürünü koruma ve yaşatmayla ilgili proje ve oluşumları desteklemek  olan vizyonumuza uygun olarak belirledik” dedi.

YÖRSİAD

Yörük Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Semih BEKENFatih Bacak, Antalya – Ocak.2016 – fb.antalya007@gmail.com,

http://www.medyagunebakis.com/ -okkesb@turkfreezone.com,

https://twitter.com/okkesb  -----------  E.mail: okkesb@telmar.net,

https://www.facebook.com/okkes.bolukbasi, -okkesb@gmail.com,

Fatih Bacak, Antalya – Ocak.2016 – fb.antalya007@gmail.com,

    Diğer HaberlerEditörden

TRABZONLULAR BİRLEŞİNİZ

Trabzonlular Birleşiniz. Trabzonlu İşadamları, İşkadınları, Çalışanlar, Genç Kızlar-Erkekler, Okuyan çocuklar Birlik ve Bütünlüğü Sağlamak Sizin Ellerinizde..!
Devamı..
Son Dakika


Günün Sözü

HÜKÜMETLERİN İCRAATI MENFİ OLUP DA MİLLET İTİRAZ ETMEZ VE İKTİDARI DÜŞÜRMEZSE BÜTÜN KUSUR VE KABAHATLERE KATILMIŞ DEMEKTİR.

M.K. ATATÜRK


Anket
KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
TEĞET GEÇTİ
DELDİ GEÇMEDİ

Reklamlar
 © 2009 Bu Site Ökkeş BÖLÜKBAŞI tarafından hazırlanmakta ve yayınlanmaktadır.
Her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.